Nestandarta risinājumi - mūsu ikdiena

SIA "Jāņrāmis"

SIA "Jāņrāmis" darbojas kopš 1998.gada 13.augusta. Gadu gaitā esam ievērojami paplašinājuši savu darbību un uzkrājuši darba pieredzi, piedāvājot saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu.

Mūsu darbības virzieni: 

  • tehnisko konstrukciju (iekārtu) izgatavošana, montāža un tehniskā apkope
  • metāla konstrukciju izgatavošana
  • metālapstrāde
  • ekoloģisko siltumizolācijas materiālu iestrāde un tirdzniecība

Tehnisko konstrukciju izgatavošana (iekārtu būve)

Mūsu galvenais darbības virziens ir iekārtu būve, jo ar iekārtu būvi nodarbojamies jau vairākus gadus, līdz ar to esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi gan standarta iekārtu būvē, gan arī spējam piedāvāt saviem klientiem nestandarta risinājumus, kas būs piemēroti tieši Jūsu individuālajām vajadzībām. 

Mūsu kolektīvu veido profesionāli un augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj ne tikai ātri un ērti veikt dažādus tehniskus darbus, bet arī izgatavot speciāli Jūsu vajadzībām piemērotas tehniskās konstrukcijas un veikt to uzstādīšanu ekspluatācijas vietā. Mēs saviem klientiem piedāvājam pilnu servisu, nodrošinot piedāvāto konstrukciju un iekārtu tehnisko apkopi, kā arī nepieciešamības gadījumā veicam to remontu.

SIA „Jāņrāmis” spēj piedāvāt saviem klientiem dažāda veida augstas kvalitātes tehniskos risinājumus gan Jūsu biznesa attīstībai, gan vienkāršām saimnieciskām vajadzībām, dažādām dzīves situācijām. 

Metālapstrāde

SIA "Jāņrāmis" piedāvā dažādu metālu detaļu izgriešanu ar CNC plazmu. 

Piedāvājam dāžadu virsmu apstrādi ar smilšu strūklu. Ar smilšu strūklu iespējams attīrīt pieminekļus, ēku ārsienas, metālu, plastmasas virsmas, žogus, auto tehniku un citas virsmas. Smilšu strūklas pakalpojumus veicam gan savā teritorijā, gan klienta norādītajā vietā. Pakalpojuma cena tiek aprēķināta katram pasūtījumam individuāli, ņemot vērā gan objekta esošo stāvokli un grūtības pakāpi, gan arī klienta vēlmes. 

Kā arī piedāvājam metināšanas, CNC virpošanas, CNC frēzēšanas, CNC locīšanas un krāsošanas pakalpojumus. 

Ekoloģisko siltumizolācijas materiālu iestrāde un tirdzniecība 

SIA "Jāņrāmis" piedāvā ēku siltināšanas pakalpojumus. Mūsu specialitāte ir ekovate – tās tirdzniecība, iestrāde un ekovates iestrādes aparātu tirdzniecība. Kopš 2009.gada piedāvājam arī tādus ekoloģiskos siltumizolācijas materiālus kā Grand Full un HK 35, fibrolītu, isoplati, isotex un citus. Veicam ēku siltināšanu pa visu Latviju. 

Sadarbojoties ar SIA „Jāņrāmis” Jūsu māja būs ekoloģiski nosiltināta, elpojoša, mājīga un draudzīga veselībai.